/uudised
est
Uudised
PÖFFi anima- ja lühifilmide festivalid ühinevad
30.11.-0001
Shorts
Pimedate Ööde Filmifestivali kärgfestivalid Animated Dreams ja Sleepwalkers ühinevad uueks lühifilmide ja animatsiooni festivaliks nimega PÖFF Shorts. Lühianimatsioonide programmijuhiks saab animarežissöör Priit Tender, lühifilmide programmijuhina jätkab Laurence Boyce.

«Meil on hea meel, et saame PÖFF Shorts nime all tuua publiku ette absoluutselt parimaid lühifilme ja animatsioone,» kommenteeris PÖFF Shortsi lühifilmide programmijuht Laurence Boyce. «Sleepwalkersi ja Animated Dreamsi pärand jätkub linastustega, kust leiab uuenduslike ja julgete visionääride filme igast maailma nurgast.»

PÖFF Shorts koondab enda alla Animated Dreamsi ja Sleepwalkersi programmid, millel on eraldi programmijuhid ja võistlusprogrammid. Lisaks rahvusvahelistele põhi- ja tudengite võistlusprogrammidele korraldab PÖFF Shorts kodumaiste filmide võistluse, kus saab näha viimase aasta parimaid eesti lühi- ja animafilme. 6-päevase festivali kavva mahub neile lisaks veel hulk eriprogramme.

Eesti lühifilme saab esitada rahvuslikku võistlusprogrammi 4. oktoobrini ShortFilmDepot platvormil.
Sleepwalkersi ja Animated Dreamsi rahvusvahelistesse võistlusprogrammidesse esitati tänavu rekordilised 3800 lühifilmi, millest ligi 1000 olid animafilmid.

PÖFF Shorts lühifilmide ja animatsiooni festival toimub 21.-26. novembrini Tallinnas.
21. Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF) toimub 17. novembrist 3. detsembrini Tallinnas ja Tartus.
Jaga: